Lash Lift  je ideálne riešenie pre ženy, ktorým predlžovanie mihalníc nevyhovuje. Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne opticky zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. To je výsledok prevratného spôsobu úpravy mihalníc. Pri technike Lash Lift sa mihalnice vytočia pomocou silikónových podložiek a všetky prípravky, ktoré aplikujeme sú šetrné k mihalniciam, ktoré sa nespália, nezničia. Po vytočení a nafarbení rias sa následne na mihalnice aplikuje keratín. Táto nová metóda je k mihalniciam oveľa šetrnejšia ako klasická trvalá na mihalnice.

ODPORÚČAME PRE

  • Všetky typy mihalníc – rovné, jemné, hrubé, krátke i dlhé

 

Laminácia obočia je precízne definované, prirodzene vytvarované, ale zároveň perfektne vyčesané obočie s dôrazom na symetriu.

Laminácia obočia, tiež nazývaná lifting obočia, je  dočasná úprava obočia, ktorá zväčša vydrží 4-6 týždňov po aplikácií. Je to úplne bezbolestná procedúra, ktorá sa aplikuje v niekoľkých krokoch. Laminácia obočia bola navrhnutá tak, aby poskytovala ilúziu plnšieho a výraznejšieho obočia.

Proces laminácie obočia 

Ø  V prvom kroku sa obočie očistí od zvyškov make-upu a odmastí sa. Základom celého procesu sú dva prípravky. Prvý chĺpky zmäkčí, vďaka čomu sú poddajnejšie a je jednoduchšie ich začesať do požadovaného tvaru. Prípravok sa necháva pôsobiť pod fóliou, obočie sa raz za čas prečeše. Druhý prípravok vyčesané chĺpky zafixuje, fixátor sa tiež necháva pôsobiť pod fóliou.

  • Ďalším krokom je nafarbenie obočia. Na záver sa nanesie keratínová výživa, ktorá podporí rast a spevnenie chĺpkov.

Pre koho je laminácia obočia určená?

Laminácia obočia je rovnako skvelá pre ženy s neposlušným a hustým obočím ako aj pre tie z vás s asymetrickým, či príliš tenkým a nevýrazným obočím. Laminácia pritom chĺpky nielen zvýrazní, ale taktiež podporí ich kvalitu a rast. Skrátka dokonale vyčesané obočie, ktoré sa nepohne z miesta!

 

VÝHODY

  • Dodáva prirodzenú definíciu tvári
  • Obočie sa krásne napne a zdvihne
  • Pôsobí nadýchanejšie a úhľadnejšie
  • Dokonale vyčesané obočie
  • Prirodzený lesklý vzhľad
  • Bezbolestná aplikácia