Farbenie a úprava obočia

Farbenie mihalníc

Masáž tváre krku a dekoltu a trapéz

Hĺbkové čistenie pleti

Liftingové ošetrenie

Hydratačné ošetrenie

Anti – aging ošetrenie

Chemický peeling

Depilácia

Prvoradá je individuálna starostlivosť – pozostávajúca z úvodnej diagnostiky pleti, výberu vhodných produktov a ich odborného aplikovania.  U nás v štúdiu MB Beauty & permanent makeup poskytujeme dokonalé súkromie pre každú klientku. Počas návštevy je vyhradený čas vždy len pre jedného zákazníka. Kozmetické ošetrenia sú prepojené s masážou alebo sa používajú kozmetické prístroje ako ultrazvuková špachtľa, mikrodermabrázia, oxybrázia, rádiofrekvencia, bezihlová mezoterapia.

Špecializujem sa na kozmetické ošetrenia pleti s profesionálnou kozmetikou značky Larens na anti – aging ošetrenia – Philings a na permanentný make-up – Phibrows. Pri kozmetických ošetreniach používam prípravky od značky Larens.

Larens je špecializovaná značka kozmeceutík orientovaných na boj proti starnutiu a kožným problémom. Predstavuje regeneráciu, hydratáciu, výživu a starostlivosť v jednom.
Okrem účinkov proti starnutiu sú kozmeceutiká Larens odpoveďou na potreby problematickej pleti so sklonom k alergiám pleti, ktorá zápasí s atopickou dermatitídou, psoriázou, rosaceou ako aj pleti poškodenej v dôsledku nepriaznivého vplyvu vonkajšieho prostredia. Vysoko kvalitné kozmetické produkty a postupy ošetrení značky Larens sú zárukou maximálnej starostlivosti o pleť. Samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo.