Ahoj, vítam ťa na mojej stránke MB Beauty  & permanent makeup. Moje meno je Mária Berkeš. Som kozmetička. Moja cesta za vytúženým povolaním byť kozmetičkou bola veľmi kľukatá. Viac než 16 rokov som bola zamestnancom. Popri práci som sa vzdelávala, aby som si môj vysnívaný sen splnila. Prešla som viacerými doplnkovými kurzami, ako je tetovanie obočia rôznymi technikami, plazma lifting, microneedling. Som absolventkou najprestížnejšej, celosvetovo uznávanej Beauty akadémie PhiAcademy od Branka Babica. Špecializujem sa na anti – aging ošetrenia – Philings, na permanentný make-up -Phibrows, a na kozmetické ošetrenia pleti s profesionálnou kozmetikou značky Larens. Pri ošetreniach používam najkvalitnejšie prípravky od značky Phibrows a Larens.

BYŤ KOZMETIČKOU JE POVOLANIE, KTORÉ NESKUTOČNE MIĽUJEM, JE TO MOJÍM SPLNENÝM SNOM. Byť kozmetičkou nie je o farbení obočia, o čistení pleti, ale je to hlavne o pomoci ľuďom s rôznymi problémami, ktorí to potrebujú, a o neustálom vzdelávaní sa.

Je to povolanie o ľudskosti, o pokore, o pocitoch, o zodpovednosti a hlavne je to o VÁS. Dôležité je, aby ste sa Vy cítili u mňa príjemne, komfortne, aby ste boli spokojné, sebavedomé, oddýchnuté, krásne a plné energie.

MB Beauty & permanent makeup s.r.o.

Coboriho 2, 949 01 Nitra

SALÓN KRÁSY ANDY

Tel: +421 907 658 860

Email: mbbeautypmu@gmail.com